Dom

Dom drewniany Nowosielce

Dom Nowosielce 1
Gmina Przeworsk
podkarpackie

SPRZEDANE

Kontakt w sprawie ogłoszenia:

Maciej Czyż

92 000 zł
Powierzchnia domu: 75 m2
Cena za m2: 1226 zł/m2
Powierzchnia działki: 1400 m2
BEZ PROWIZJI OD KUPUJącego

OFERTA NA WYŁąCZNOŚĆ

Szczegóły oferty:

Opis domu:

Dom mieszkalny z bali drewnianych o pow. około 75m2, usytuowany na prostokątnej, płaskiej 15-arowej działce. Wewnątrz budynku znajduje się duża kuchnia, 2 pokoje, łazienka, przedpokój i ganek. Wszystkie pomieszczenia o wysokości około 3 metrów. Podłogi w pokojach wykonane z solidnych drewnianych desek, a w kuchni położone panele i płytki. W domu osadzone są podwójne okna drewniane. Do wszystkich pomieszczeń prowadzą drzwi drewniane. Pod 1/4 budynku usytuowana jest piwnica. Nad całą częścią mieszkalną, znajduje się strych do adaptacji. Dach pokryty dachówką cementową. Ogrzewanie za pomocą pieców kaflowych na węgiel/drewno. Ciepła woda z bojlera. W domu jest dostęp do prądu i wody z wodociągu gminnego. Gaz na budynku. Ścieki odprowadzane do szamba. Na działce znajduje się kanalizacja gminna, do której w każdej chwili można się podłączyć. Na działce znajduje się także budynek gospodarczy o pow. około 110m2, pokryty dachówką cementową. Bezpośredni dostęp do utwardzonej drogi, którą dojeżdża się 150-metrowym odcinkiem do gminnej drogi asfaltowej. Dostęp do komunikacji autobusowej. W promieniu około półtora kilometra znajduje się sklep spożywczy, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, kościół, fryzjer, pizzeria oraz Dom Kultury. Odległość do Przeworska 8km, Łańcuta 14km, Jarosławia 22km, Rzeszowa 31km.   Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.