Maciej Czyż

59 000 zł
Powierzchnia domu: 80 m2
Cena za m2: 738 zł/m2
Powierzchnia działki: 2100 m2
BEZ PROWIZJI OD KUPUJącego

OFERTA NA WYŁąCZNOŚĆ

Szczegóły oferty:

Opis domu:

Do sprzedaży dom drewniano-murowany w Wesołej, gmina Nozdrzec, o powierzchni całkowitej około 80 m2, w tym mieszkalnej około 40 m2. Składa się z kuchni, pokoju i wiatrołapu. Na podłodze w kuchni ułożono płytki a w pokoju deski drewniane na legarach. Ściany zewnętrzne części mieszkalnej budynku wykonano do wysokości około 1 metra z pustaków a powyżej z bali drewnianych. Wewnętrzne ściany w pokoju i kuchni obito boazerią. Do budynku doprowadzony jest prąd (instalacja prądowa miedziana), woda ze studni głębinowej za pomocą hydrofora oraz gaz z butli. Przez działkę przebiega sieć gazowa. Okna z PCV w dobrym stanie. Dach pokryty eternitem. Ogrzewanie domu za pomocą pieca typu koza. Na działce o powierzchni 21 arów znajduje się liczny drzewostan, dodający jeszcze większego uroku i sielskiego klimatu. Droga dojazdowa po skręceniu z asfaltu, jest utwardzona i nachylona na odcinku 230m a ostatnie 40m pod budynek biegnie po ubitej drodze polnej. Dostęp do komunikacji autobusowej. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, ośrodek zdrowia, apteka, kościół. Odległość do Rzeszowa 38km, Sanoka 44km, Krosna 45km.

Szczegóły ogłoszenia:

Rynek: Wtórny
Dostępność: Natychmiast
Księga wieczysta:

Budynek:

Rodzaj domu: Dom wolnostojący
Technika budowy: Mieszana
Powierzchnia użytkowa: 40 m2
Liczba pokojów: 1
Liczba sypialni: 1
Wyposażenie łazienki: –
Wyposażenie AGD: –
Okna: Wymienione, plastikowe